bike-trek.cz
Úvod / MTB / Tipy na mtb trasy

Tipy na mtb trasy

Název trasy: Broumovské stěny

Informace

Lokalita: Broumovsko
Stát: Česká republika

Délka: 48 km
Obtížnost: těžká
Hodnocení: ****

Mapa: zde
GPS: zde

Datum: 7.9.2006
Zapsal: Mirek

Související článek: zde

Rožmitál - dolů až na úplný dolní konec vsi - po polní cestě podél potoka, pak dále na jih do Otovic - rovně přes silnici po asfaltu - Martinkovice - na konci obce vlevo po modré cyklo trase - stoupání kolem Koruny a Božanovského Špičáku - červená t.z. - Pánův kříž (počátek Vambeřické cesty) - červená t.z. na SSZ k parkovišti nad Slavným - zelená t.z. rovně přes louky a pak do lesa - na dalším turistickém rozcestníku po modré t.z. - dále vlevo po červené - Hlavňov - rovně po silnici - u autobusové zastávky odbočuje červená t.z. vpravo na Hvězdu, zde odbočit také vpravo a držet se červené cyklotrasy a polní cesty na S - napojení se na zelenou t.z. - při výjezdu na silnici změna vpravo na modrou t.z. - stoupání lesem na Laudonovy valy - dále po modré - cca po 2km opustit vlevo prudkým sjezdem po pěšině - pěšina přechází v lesní cestu - stále držet přímý směr - napojení se na červenou t.z. u kaple sv. Marie - červená t.z. přes Křinice do Broumova - modrá t.z. do Rožmitálu.

POZOR! Od doby, kdy jsme jednotlivé trasy projeli a zmapovali se často změnilo turistické značení v terénu. Zejména u starších tras již neodpovídá barevné značení nebo je značka vedena jinudy než popisujeme.

Postupně proto doplňujeme mapy s možností stažení gps souřadnic k jednotlivým trasám (na Cykloserver.cz nebo Mapy.cz). Kdybyste narazili na nějaký rozdíl nebo problém na námi uvedené trase, prosím, dejte nám vědět.