bike-trek.cz

Náchodský zámek

  12. dubna 2004
Úvod / Články / Velikonoční výlety / Náchodský zámek

Letos to původně vypadalo na největší účast v historii - podle ohlasů jsem počítal se skoro 30 zájemci. Ale jak už to bývá, nakonec se postupně omlouvali. I tak jsme se na nádraží sešli v ranních hodinách ve velmi slušném počtu. Počasí již o našem jubilejním výletu vědělo dávno a přálo nám, bylo krásně teplo a slunečno.

Ve vlaku jsme se postupně všichni seznámili, rozdělili se o dobroty a vypili první doušky fermentovaných rostlinných nápojů. Na zámku jsme si prohlédli malý okruh a pokochali se výhlídkou z věže, ale stejně nás nejvíc zaujali medvědi. Jeden z nich dokonce tak dlouho prosil, až mu někdo neodolal a rozdělil se s ním o jablko. Po povinné fotce nás Renata s přáteli opustili a my si ještě prošli okolí zámku.

Společné foto

Pak už jsme seběhli dolů do města, a to doslova za Marcelkou, která se řítila na tříkolce, a obsadili celou třetinu restaurace na náměstí. Jídlo bylo výborné, nikam jsme nespěchali a pomalu jsme trávili pod palbou prvních slunečních paprsků. Jen neúnavná Marcelka kroužila okolo nás na svém dopravním prostředku a snad my všichni okolo ní.

Náchodský zámek

Foto ke stažení

Společné fotoPo zadání přihlašovacích údajů (jméno a heslo) se otevře dialogové okno pro stažení společné fotky. Obrázek je přizpůsoben pro minilab na velikost 10×15 cm nebo 9×13 cm.

stáhnout do počítače (velikost souboru 3,78 MB)

Články ze stejné lokality

Kalendář akcí

Poslední komentáře

První zimní výstup na Sněžku

Hezký příběh a pěkné fotky, nemůžu si ale odpustit udivení nad autorovo odvahou nechat svého kamaráda

Vrchmezí a Velká Deštná na biku

Mrkni na MAPY.CZ. V úseku NPR Bukačka je tam značený zákaz kol. Ale věřím, že

Upravený okruh Plassen Runde (Dachstein)

Moc hezké!

Oblíbené lokality

Broumovsko Český ráj Hohe Tauern Dachstein Góry Stolowe Rýchory Orlické hory Vysoké Tatry Náchodsko Teplicko-Adršpašské skály České Švýcarsko Yosemite National Park Krkonoše Slovenský ráj Zillertal Kokořínsko Malá Fatra Podkrkonoší Jestřebí hory Toulovcovy maštale Fiordland National Park Stubaiské Alpy Karwendel

Krátké zprávy

Edmundova soutěska uzavřena

Hřensko na turistickou sezonu neotevře známou Edmundovu soutěsku. Po rozsáhlém lesním požáru totiž zůstává rokle nebezpečná. (zdroj ČT24)

Tradiční velikonoční výlet

Hlasování o cíli letošního výletu začne 27. března. Všem účastníkům, kteří se v posledních letech s námi vydali, přijde e-mail s upozorněním. Zatím si můžete připomenout minulé výlety.