bike-trek.cz
Úvod / Kontakt / O nás

O nás

Jsme parta nadšenců pro pohyb na horském kole, výlety v přírodě a túry v horách. Líbí se nám pohyb v přírodě, pocit zdolávání překážek i sebe sama.

Nejsme žádní profesionálové, za naše příspěvky nejsme placeni. Nedopujeme, nehoníme se za milisekundami, za nejobtížnějšími cestami, za nejvyššími vrcholy. Určitě tu nehledejte velké výkony ani žádné koupele v adrenalinu, ale spíše deník našich vlastních zážitků spojených s horským kolem, horami, cestováním a výlety, které vás mohou inspirovat.

Název a později registrovaná doména bike-trek.cz vystihuje dvě naše hlavní aktivity; tedy jezdit na horském kole a chodit pěšky. Nenáročné výlety nebo vysokohorské túry - podle toho, jak nám dovolí čas.

Naším domovem je Královéhradecký kraj a tak nejčastějším cílem podniknutých akcí jsou Krkonoše a Orlické hory s jejich podhůřím a pískovcové Broumovsko a Policko s krásnou krajinou. Za opravdovými horami se vydáváme nejčastěji do Alp nebo na Slovensko.

Jsme otevřeni spolupráci - pokud i Vy máte chuť napsat/nafotit/natočit svůj výlet, výstup v horách nebo bajkovou akci, rádi Váš příspěvěk zveřejníme.

Prostě bike-trek.cz to je pohyb v přírodě na kole a pěšky.