bike-trek.cz
Úvod / Kontakt / Naši bajkeři

Naši bajkeři


Vláďa

biker z Krkonoš

Motto: Není nutné závodit, ale výšvihu si užít.
Bike: Ghost Kato FS 7
Web: http://sportujeme.kvalitne.cz/

Aktuálně kolem mě a bajku

Letos mám zatím najeto něco málo kolem 2600 km, což je o dost víc než vloni, takže úspěch. Když k tomu přidám herku, vypadá to ještě líp. Nevím, kolik toho ještě přibude, ale až se naštvu, odvezu kolo do servisu, tam pošleme vidlici a tlumič do dalšího servisu a bude po ježdění... 🙂

Před týdnem jsme se po pár letech byli podívat v Rychlebách. Počasí bylo super a užili jsme si to tam.

Aktualizováno 25.10.2018

Jak to začalo…

Já a bike? To jsem šel jednoho dne, psal se rok 1999, do prodejny a domů jel na svém prvním horském kole (Merida) osazeném Aliviem, Acerou a Top Gunem. S kolem přišla i potřeba dozvědět se nějaké informace o MTB a tak se mi doma začalo hromadit Velo. Po několika letech se ukázalo, že potřebuji pořádné kolo a teprve tehdy jsem si pořídil opravdový Bike (GT). Hned jsem poznal, že si spolu budeme rozumět. Povozil mě krásnými místy a na jednom takovém i skončil se zlomeninou zadní stavby. Koupil jsem si nový rám (Pell's), který se ještě nepolámal a zadní karbonová stavba se ještě nerozpletla.

Díky této zálibě jsem poznal spoustu zajímavých a krásných míst, kam bych se jen tak nepodíval, protože to co projedu za jeden den, bych pěšky nezvládnul.