bike-trek.cz
Úvod / MTB / Tipy na mtb trasy

Tipy na mtb trasy

Název trasy: MTB Žamberk

Informace

Lokalita: Orlické hory
Stát: Česká republika

Délka: 67 km
Obtížnost: těžká
Hodnocení: ****

Mapa: zde
GPS: zde

Datum: 11.8.2004
Zapsal: Pepa

Související článek: zde

Žamberk - modrá tz. směrem na Helvíkovice - za čerpací stanicí vlevo ze značky mezi domy a na polní cestu k letišti - vlevo po silnici podél železnice a vpravo k přejezdu - žlutá tz. přes Dlouhoňovice - rozcestí Kozinec - Písečná - Žampach - červená tz. přes Hejnici do České Rybné - vlevo po silnici, na konci obce vpravo polní cestě na Pustiny - červená tz. - Litice - Brná - na úplné začátku obce vpravo do kopce po asfaltové silnici do lesa - rozcestí s červenou tz. - červená tz. - restaurace Na vyhlídce - přejet silnici I. třídy - rozcestí s modrou tz. - modrá tz. údolím Zdobnice proti proudu - Slatina - stále modrá - Jolinčino údolí - žlutá tz. do Rokytnice a dále do Žamberka.

POZOR! Od doby, kdy jsme jednotlivé trasy projeli a zmapovali se často změnilo turistické značení v terénu. Zejména u starších tras již neodpovídá barevné značení nebo je značka vedena jinudy než popisujeme.

Postupně proto doplňujeme mapy s možností stažení gps souřadnic k jednotlivým trasám (na Cykloserver.cz nebo Mapy.cz). Kdybyste narazili na nějaký rozdíl nebo problém na námi uvedené trase, prosím, dejte nám vědět.