bike-trek.cz
Úvod / MTB / Naši bajkeři / Vláďa

Naši bajkeři

Vláďa

biker z Krkonoš

biker z Krkonoš
Bike:
Ghost Kato FS 7
 
 

Aktuálně kolem mě a bajku

Tak mám opět funkční tachometr, nové gripy a prvních letošních 42 km na sluníčku, ve stínu, v bahně, sněhu, ledu a vodě, první děcko seřezané maminkou, když mi málem přeběhlo před kolem a vzápětí jsem si skoro zahrál bikewling, to když se v zatáčce a křižovatce cest motala početná rodinka a tak nějak je nebralo, že jede kolo. Klika, že jsem jel pomalinku. Ale ten spadlý řetěz jim jen tak nezapomenu! .o)

Jinak se snad letošní sezona vyvede mnohem lépe, než vloni. Letos totiž mám v plánu, že bude hezčí počasí...

Jak to začalo…

Já a bike? To jsem šel jednoho dne, psal se rok 1999, do prodejny a domů jel na svém prvním horském kole (Merida) osazeném Aliviem, Acerou a Top Gunem. S kolem přišla i potřeba dozvědět se nějaké informace o MTB a tak se mi doma začalo hromadit Velo. Po několika letech se ukázalo, že potřebuji pořádné kolo a teprve tehdy jsem si pořídil opravdový Bike (GT). Hned jsem poznal, že si spolu budeme rozumět. Povozil mě krásnými místy a na jednom takovém i skončil se zlomeninou zadní stavby. Koupil jsem si nový rám (Pell's), který se ještě nepolámal a zadní karbonová stavba se ještě nerozpletla.

Díky této zálibě jsem poznal spoustu zajímavých a krásných míst, kam bych se jen tak nepodíval, protože to co projedu za jeden den, bych pěšky nezvládnul.
Vláďa, 17.3.2018

Web: http://sportujeme.kvalitne.cz/