bike-trek.cz
Úvod / MTB / Naši bajkeři / Vláďa

Naši bajkeři

Vláďa

biker z Krkonoš

biker z Krkonoš
Bike:
Ghost Kato FS 7
 
 

Aktuálně kolem mě a bajku

Co nového? Mám jenom 1100 km, takže to vypadá, že moc nejezdím. Ono vlastně trochu jezdím, ale žádný dálky. Průměrem to vychází asi na 40 - 50 km dlouhé trasy, převážně kolem Trutnova. Jo, byli jsme nedávno v Ratibořicích - po dešti, takže jsme podle toho vypadali. V sobotu jsme si projeli Pravdu a pak blbli na Housce... :o)

No a před týdnem jsem měl letecký den - žebra mě bolí ještě teď, ale pořád si říkám, že se to lepší, když mi to na kole nevadí... :o)

Jak to začalo…

Já a bike? To jsem šel jednoho dne, psal se rok 1999, do prodejny a domů jel na svém prvním horském kole (Merida) osazeném Aliviem, Acerou a Top Gunem. S kolem přišla i potřeba dozvědět se nějaké informace o MTB a tak se mi doma začalo hromadit Velo. Po několika letech se ukázalo, že potřebuji pořádné kolo a teprve tehdy jsem si pořídil opravdový Bike (GT). Hned jsem poznal, že si spolu budeme rozumět. Povozil mě krásnými místy a na jednom takovém i skončil se zlomeninou zadní stavby. Koupil jsem si nový rám (Pell's), který se ještě nepolámal a zadní karbonová stavba se ještě nerozpletla.

Díky této zálibě jsem poznal spoustu zajímavých a krásných míst, kam bych se jen tak nepodíval, protože to co projedu za jeden den, bych pěšky nezvládnul.
Vláďa, 18.6.2018

Web: http://sportujeme.kvalitne.cz/